یکشنبه 26 خرداد 1398

دیدیت

وبلاگ-مصاحبه کاری موفق

به مصاحبه کاری دعوت شده­اید؟ تبریک می­گویم. دعوت به مصاحبه کاری خبری خوب و فرصتی عالی برایتان جهت کسب شغل موردنظرتان است. در واقع مصاحبه شاید تاثیرگذارترین فاکتور در نشان دادن توانایی شما برای کسب موقعیت شغلی است. اما چطور می­توان مصاحبه­ای موفق داشت؟ ما در این بخش سعی کرده­ایم با گردآوری ضروری ترین نکات برای داشتن مصاحبه موفق، پاسخ این سوال را دهیم.

تاریخ 1398/03/04
وبلاگ-5 دلیل اینکه هنوز بیکار هستید

آیا تا به حال از خود پرسیدید که چرا هنوز بیکار هستید؟پیدا کردن کار جدید دشوار است و تلاش برای پیدا کردن کار جدید با استرس بیکاری، به مراتب دشوارتر است! خیلی از افراد فکر میکنند مؤثرترین راه برای یافتن شغل جدید پخش کردن رزومه خود به هر کارفرمایی در سطح شهر است اما تجربه و بررسی ها در این زمینه نشان داده که این کار روش موثری نیست.اقدامات بسیار موثری وجود دارد که اغلب نادیده گرفته میشوند.

تاریخ 1398/03/04
وبلاگ-Deedit

موفقیت شغلی یکی از مسائل مهم در سازمان است. موفقیت هم برای سازمان و هم برای خود افراد بسیار مهم و ضروری است. در دنیای درحال تغییر امروز، برداشتن گام موثر در مسیر موفقیت شغلی نیازمند دانستن و به عمل آوردن مواردی راهبردی است. در همین راستا تصمیم داریم در این مقاله سه اصل مهم که شما را در مسیر موفقیت شغلی تان کمک خواهند کرد را بیان کنیم.

تاریخ 1397/12/18